Trwa ładowanie...
d192xbe

Bułgarska minister śle turystom pocztówki. Do ciebie kartka też może trafić

W ramach akcji promocyjnej bułgarskie Ministerstwo Turystyki zamierza wysłać ok. 400 tys. pocztówek wczasowiczom, którzy w tym roku zdecydowali się spędzić wakacje w kurortach nad Morzem Czarnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ministerstwo Turystyki wyśle ok. 400 tys. pocztówek wczasowiczom, którzy spędzili wakacje w tym Bułgarii
Ministerstwo Turystyki wyśle ok. 400 tys. pocztówek wczasowiczom, którzy spędzili wakacje w tym Bułgarii (Shutterstock.com, Fot: epicureyka)
d192xbe

Jeśli tego lata wybraliście się do Bułgarii, możecie wypatrywać listonosza z kartką. Będą na niej freski z Rylskiego Monastyru i Trackiego Grobowca w Kazanłyku oraz tekst "Dziękuję za wybranie Bułgarii" z podpisem minister turystyki, Nikoliny Angelkovej. Całości dopełni specjalny znaczek, wydany z okazji Międzynarodowego Roku Turystyki Zrównoważonej.

    Shutterstock.com

W ten sposób bułgarskie Ministerstwo Turystyki chce podziękować turystom, którzy wybrali na wypoczynek kurorty i miasteczka położone nad Morzem Czarnym. Według resortu w sezonie letnim, od maja do października, w tym roku do kraju przyjedzie 5,7 osób, co ma oznaczać blisko 5 proc. wzrost w stosunku do ubiegłego roku.

d192xbe

Adresaci kartek zostaną wybrani losowo, jednak z uwzględnieniem miejsca zamieszkania. Chodzi o to, by do poszczególnych państw dotarła mniej więcej zbliżona liczba pocztówek. Akcja, która wystartowała na początku września, ma się zakończyć do końca sezonu letniego.

Zobacz, dokąd żony polskich piłkarzy jeżdżą na wakacje

Chcesz wykorzystać swoje zdjęcia i stworzyć z nich fotokubek lub fotoobraz? Zobacz rabaty na empikfoto.pl promocje.

d192xbe

Podziel się opinią

Share

d192xbe

d192xbe
Więcej tematów