Trwa ładowanie...
dcwc6ue

Brutalne pobicie w centrum Warszawy. Policja szuka napastników

Śródmiejska policja opublikowała nagranie z monitoringu, na którym widać, jak dwóch mężczyzn bije pięściami i kopie swoją ofiarę na ul. Nowy Świat przed jednym z lokali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do przemocy doszło w nocy w centrum stolicy
Do przemocy doszło w nocy w centrum stolicy (Policja, Fot: KRP Śródmieście)
dcwc6ue

Do pobicia doszło 21 września około godz. 3:25 przed jednym z lokali w samym centrum stolicy. Z ustaleń policjantów wynika, że pokrzywdzony najpierw został uderzony pięścią w twarz przez szczupłego, ogolonego na łyso mężczyznę w wieku ok. 30 lat, ubranego w czarny t-shirt i czarne spodnie. Kiedy leżał na chodniku, został dwukrotnie kopnięty w twarz przed drugiego napastnika w wieku ok. 30-35 lat. Drugi agresor ma krótkie ciemne włosy i widoczny zarost na twarzy, ubrany był w jasny t-shirt z nadrukiem oraz jasne spodnie.

Zobacz też: Brutalne pobicie nastolatki w Bydgoszczy

   Policja
(Policja, Fot: KRP Śródmieście)

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 30 lub 22/ 60 391 14 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl.

dcwc6ue

Podziel się opinią

Share
dcwc6ue
dcwc6ue
Więcej tematów