Trwa ładowanie...
18-09-2014 12:19

Bronisław Wildstein rezygnuje z pracy w TV Republika

Bronisław Wildstein odchodzi z Telewizji Republika, w której pełnił funkcję redaktora naczelnego i prowadził swój autorski program. Nie będzie on także dłużej pełnił funkcji wiceprezesa spółki Telewizja Niezależna. Nowym redaktorem naczelnym TV Republika będzie Tomasz Terlikowski - podał serwis niezależna.pl.

Share
Bronisław Wildstein rezygnuje z pracy w TV RepublikaŹródło: PAP, fot: Andrzej Rybczyński
d20vu1n

Wildstein sam zrezygnował z pełnionych funkcji, o czym poinformował podczas porannego programu w TV Republika.

Jak powiedział dziennikarz w rozmowie z serwisem wpolityce.pl, przyczyną jego odejścia jest "radykalna różnica w wyobrażeniu tego, czym jest ład korporacyjny między nim a głównym inwestorem". Jak dodał, chodziło przede wszystkim o kwestie merytoryczne.

W związku z rezygnacją Bronisława Wildsteina komunikat opublikowała także Rada Nadzorcza TV Republika. "Twórcy i cała załoga Telewizji Republika dziękują za wkład, jaki Bronisław Wildstein wniósł w stworzenie i rozwój tej stacji, którą pozostawia w dobrej kondycji i z nową ramówką. Będziemy Mu za to zawsze głęboko wdzięczni" - napisano.

Poinformowano również, że władze stacji "zapowiadają kontynuację dotychczasowej linii programowej i dalszą pracę nad poszerzeniem jej zasięgu, a co za tym idzie, wyraźnym zwiększeniem oglądalności".

Źródło: niezależna.pl, wpolityce.pl, telewizjarepublika.pl

d20vu1n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20vu1n
Więcej tematów