Trwa ładowanie...
dxabfl2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Bronisław Komorowski złożył kwiaty przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego

Prezydent Bronisław Komorowski złożył kwiaty przy pomniku Józefa Piłsudskiego w Warszawie z okazji 80. rocznicy śmierci marszałka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski (WP, Fot: Konrad Żelazowski)
dxabfl2

W uroczystości przy pomniku marszałka Piłsudskiego obok Belwederu prezydentowi towarzyszył szef BBN gen. Stanisław Koziej.

Po złożeniu kwiatów Komorowski rozmawiał z grupą młodzieży, która przyjechała na wycieczkę. Prezydent zaprosił młodych ludzi do Belwederu, by mogli zobaczyć m.in. autentyczne meble z czasów Józefa Piłsudskiego. Komorowski sam oprowadził młodzież, opowiadając historie związane z marszałkiem.

Z okazji 80. rocznicy śmierci marszałka pokoje Józefa Piłsudskiego w Belwederze będą w godz.12:00 - 16:00 dostępne dla zwiedzających.

dxabfl2

Z kolei zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich Andrzej Duda złoży o godz.12:30 kwiaty na na grobie Marszałka Piłsudskiego oraz Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu.

Józef Piłsudski zmarł 12 maja 1935 r. w Belwederze o godz. 20.45.

Zobacz również "Dzieje się na żywo": Skąd taki spadek notowań Komorowskiego?

dxabfl2

Podziel się opinią

Share

dxabfl2

dxabfl2
Więcej tematów