Trwa ładowanie...
d4a34z5
Bronisław Komorowski udzielił Ewie Kopacz rady: trzymać ten kurs, który Polska przyjęła 25 lat temu
x-news/TVN 24IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Bronisław Komorowski udzielił Ewie Kopacz rady: trzymać ten kurs, który Polska przyjęła 25 lat temu

Bronisław Komorowski zapewnia, że nie miał wpływu na pisanie expose premier Ewie Kopacz. Poradził jej jednak, że "powinna trzymać ten kurs, który Polska przyjęła 25 lat temu". Z informacji, które pojawiają się w mediach wynika, że Kopacz zamierza skupić się na kwestiach związanych z obronnością, euro i polityką rodzinną, a są to sprawy bliskie sercu prezydentowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4a34z5

- To są strategicznie ważne sprawy dla Polski - mówił Bronisław Komorowski dziennikarzom w Portugalii, gdzie bierze udział w spotkaniu przywódców Grupy Arraiolos. Do tych kwestii, jak wyliczał, należy i siła polskiej armii, i odpowiedź na kryzys demograficzny.

- Siłą rzeczy te sprawy są obiektem pewnego zainteresowania i szczególnej troski każdego polskiego polityka, a premiera w szczególności. To nie jest kwestia nacisków, perswazji, zachęt, a po prostu logiki sytuacji - mówił prezydent.

d4a34z5

Jeszcze przed wyjazdem do Portugalii Komorowski, przebywając w Poznaniu, publicznie udzielił Ewie Kopacz rady. - To premier układa swoje wystąpienie. Powiem tylko tyle: tak trzymać, tak dalej iść w kierunku podtrzymania konkurencyjności całości polskiej gospodarki, trzymać ten kurs, który Polska przyjęła 25 lat temu - powiedział prezydent.

Bronisław Komorowski podkreślał, że o expose będzie rozmawiał po wystąpieniu pani premier w sejmie. Ewa Kopacz ma przedstawić swój program w środę tuż po godzinie 10.00.

d4a34z5

Podziel się opinią

Share

d4a34z5

d4a34z5
Więcej tematów