Brawurowa ucieczka BMW w pobliżu Zduńskiej Woli. Po amfetaminie "zarobił" 72 punkty

Policyjny pościg za pędzącym BMW w Łódzkiem. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli, a podczas ucieczki popełnił 13 wykroczeń, za które otrzymał 72 punkty karne. Niebezpieczną jazdę skończył na słupie energetycznym pod Zduńską Wolą. Był pod wpływem amfetaminy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna w piątek usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet pięciu lat więzienia
Mężczyzna w piątek usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet pięciu lat więzienia (Policja)
WP

Mundurowi chcieli zatrzymać BMW na ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli w środę. Zauważyli, że auto nie ma tablicy rejestracyjnej. Kierowca BMW zignorował sygnały patrolu, przyspieszył i zaczął uciekać.

- Policjanci natychmiast ruszyli w pościg za piratem. Mężczyzna nie zważając na znaki i sygnały drogowe oraz bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego prowadził ryzykowną ucieczkę ulicami Zduńskiej Woli - relacjonuje w rozmowie z WP asp. sztab. Robert Latus z policji w Zduńskiej Woli.

Policja
Podziel się
WP

Uciekał też pieszo

Kierowca rozpędzonego BMW próbował zgubić pościg. Skręcił z drogi prowadzącej w kierunku Szadku i rozpędzonym autem wjechał do Beniaminowa. Tam stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup energetyczny. Zdesperowany zaczął dalej uciekać pieszo, ale po chwili został zatrzymany i obezwładniony.

- To 27-letni mieszkaniec okolic Kutna. W jego organizmie wykryto obecność amfetaminy. Podczas swojej niebezpieczniej jazdy popełnił 13 wykroczeń, którym przypisane jest łącznie 72 punktów karnych - dodaje policjant.

Mężczyzna w piątek usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet pięciu lat więzienia.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

*Zobacz także: * Ten polski produkt wycofano z amerykańskich sklepów **

WP
WP