ycipk-14htex
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
bono

Bono naczelnym dziennika "Independent"

Lider zespołu U2, irlandzki rockman
Bono w najbliższy wtorek przejmie na jeden dzień obowiązki
redaktora naczelnego dziennika "Independent". Połowę zysków z
wtorkowego wydania brytyjski tytuł przekaże na walkę z AIDS w
krajach Afryki - poinformował "Independent".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bono naczelnym dziennika "Independent"
(AFP)
ycipk-14htex

Akcja stanowi część kampanii Product RED, stworzonej przez Bono i amerykańskiego filantropa Bobby'ego Shrivera. W ramach tego przedsięwzięcia znani na całym świecie producenci wypuszczają serie produktów, z których część zysków przeznaczona jest na cele dobroczynne.

Redaktor naczelny gazety Simon Kelner z uznaniem wyraża się o swoim jednodniowym zastępcy. Jestem pewien, że wydanie, które Bono przygotuje we wtorek, będzie - zgodnie z tradycjami dziennika "Independent' - pełne wyzwań, interesujące i błyskotliwe - oświadczył. Staramy się uczynić pomaganie łatwiejszym - powiedział z kolei gazecie Bono.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14htex

ycipk-14htex
ycipk-14htex