Trwa ładowanie...
d11maab

Bon turystyczny. Lista miejsc, gdzie można wykorzystać bon

Od 1 sierpnia 2020 roku osoby, które są uprawnione do otrzymania bonu turystycznego 500 zł na wakacje, mogą go aktywować w systemie PUE ZUS. Następnie otrzymają specjalny kod, którym będą mogli opłacać różne usługi turystyczne. Zobacz listę miejsc, gdzie można wykorzystać bon turystyczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny? Gdzie płacić bonem?
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny? Gdzie płacić bonem? (Pixabay)
d11maab

Bon turystyczny. Gdzie płacić bonem turystycznym?

Polska Organizacja Turystyczna (POT) udostępniła listę miejsc, gdzie można wykorzystać Polski Bon Turystyczny.

Co zrobić, żeby dokonać płatności bonem turystycznym? Gdzie można płacić bonem? Do akceptacji płatności bonem są uprawnione tylko te podmioty, które wcześniej dokonały zgłoszenia. POT podała listę podmiotów uprawnionych do jego akceptacji. Przypomina też, by dokładnie sprawdzać nazwy przedsiębiorstw, za których usługi chcemy zapłacić.

d11maab

"Pamiętaj, nazwa przedsiębiorcy może być inna niż nazwa handlowa/marketingowa obiektu hotelarskiego, w którym realizujesz bon. Wynikać to może m.in. z tego, iż przedsiębiorca prowadzi działalność wielobranżową. Aktywność turystyczna nie musi znaleźć odzwierciedlenia w nazwie przedsiębiorstwa" - podaje Polska Organizacja Turystyczna.

Gdzie można płacić bonem turystycznym? LISTA

Lista miejsc, w których można płacić Polskim Bonem Turystycznym, jest dostępna na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej - https://bonturystyczny.polska.travel/. Jak się okazuje, w Polsce jest sporo miejsc, gdzie można użyć bonu, płacąc za usługi.

"Oni są niesamowici". Piękne słowa o Powstańcach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d11maab

Podziel się opinią

Share
d11maab
d11maab
Więcej tematów