Trwa ładowanie...

Błąd w stenogramach "Wprost". Sikorski mówił o PiS-ie, a nie o Tusku

Błąd w stenogramach opublikowanych przez "Wprost". Dotychczas media podawały, że Radosław Sikorski mówił Jackowi Rostowskiemu, że zawarty został "deal Seremeta z Tuskiem". W nagraniach opublikowanych przez redakcję słychać wyraźnie, że Sikorski mówi: "to jest ewidentny deal Seremeta z PiS-em".

Share
Błąd w stenogramach "Wprost". Sikorski mówił o PiS-ie, a nie o Tusku
Źródło: PAP, fot: Tomasz Gzell
de7rkub

Rozmowa dotyczy zarzutów pod adresem Antoniego Macierewicza. Szef dyplomacji i były wicepremier i minister finansów mówili m.in. o komisji specjalnej w sprawie Antoniego Macierewicza. - Ty, ja uważam, że można zaj.... PiS komisją specjalną w sprawie Macierewicza - mówi minister spraw zagranicznych.

- No, a co innego jest dzisiaj? - pyta Rostowski. - No taaak. Kaczyński się przyspawał do Macierewicza i teraz trzeba Macierewiczem ich obu na dno pociągnąć. To, co jest w materiałach prokuratorskich, jest miażdżące. Można zrobić dwuletni cyrk. I niech oni się tłumaczą - mówi Sikorski. - Musisz Donalda namówić - mówi Rostowski. - Robię, robię. (...) Donald się waha, ale lekko za. Powiedział: niewykluczone. Niech oni, najpierw będzie skarga do sądu na prokuraturę. (...) To jest ewidentny deal Seremeta z PiS-em. To, co robią - mówi Sikorski.

de7rkub

Podziel się opinią

Share
de7rkub
de7rkub
Więcej tematów