Trwa ładowanie...
d30fot9

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w niedzielę

Koniec akcji ratunkowej na Nanga Parbat, dalsze reakcje na nowelizację ustawy o IPN, śmierć twórcy Ikei, porażka Stocha i życiowy sukces Huli na Pucharze Świata. Sprawdź, co wydarzyło się 28 stycznia 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z komunikatu IPN wynika, że ustawa nie powinna być zmieniona
Z komunikatu IPN wynika, że ustawa nie powinna być zmieniona (PAP, Fot: Michał SZALAST)
d30fot9

1 Zakończono akcję ratunkową na Nanga Parbat Elisabeth Revol została bezpiecznie sprowadzona z góry i przetransportowana do Islamabadu. Najprawdopodobniej żadna ekipa nie wyruszy już po Tomasza Mackiewicza.

2 Polscy politycy bronią ustawy dotyczącej "polskich obozów śmierci" IPN wydał oświadczenie, w którym uznał słowa ambasador Izraela za "niestosowną ingerencję". Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zaprosił Annę Azari do rozmów na temat kształtu nowelizacji ustawy o IPN, która budzi kontrowersje w Izraelu.

3 Nie żyje twórca Ikei Ingvar Kamprad Jeden z największych przedsiębiorców XX wieku miał 91 lat. Według biura prasowego Ikei jej fundator "odszedł w spokoju, otoczony przez bliskich".

4 Puchar Świata w Zakopanem. Stoch i Hula poza podium Stefan Hula prowadził na półmetku, ale ostatecznie był czwarty w indywidualnym konkursie Pucharu Świata w Zakopanem. Dopiero 38. pozycję zajął Kamil Stoch.

d30fot9

Podziel się opinią

Share

d30fot9

d30fot9
Więcej tematów