Trwa ładowanie...
atak

Bielan był z Kaczyńskim w momencie zamachu. Zdradza szczegóły

Prezes PiS Jarosław Kaczyński miał się dziś spotkać z brytyjską premier Theresą May. Był już w drodze, gdy doszło do ataku w Londynie.

Share
Bielan był z Kaczyńskim w momencie zamachu. Zdradza szczegóły
Źródło: Twitter
d4flvyb

Jarosławowi Kaczyńskiemu z Londynie towarzyszył Adam Bielan. Jak zdradza, w momencie ataku byli już w drodze na spotkanie z premier May.

- Byliśmy kilkaset metrów, może kilometr od budynku parlamentu i powoli udawaliśmy się na Downing Street, do siedziby pani premier, gdzie miało dojść pół godziny później do spotkania pani premier z panem prezesem Kaczyńskim - zdradził Bielan Monice Olejnik w programie "Kropka nad i".

Informacje o zamachu miał im przekazać polski ambasador. - Dostał telefon o tym, że doszło do jakichś niepokojących wydarzeń przed budynkiem parlamentu. A później już dostaliśmy informację z Downing Street, że parlament jest ewakuowany - mówił. Polityk dodał, że w wszyscy na miejscu żyją tym, co się wydarzyło. - Czujemy się bezpieczni - podkreślił jednak. Zdradził także, że mają wspólnie z Jarosławem Kaczyńskim zaplanowany jeszcze "szereg wizyt".

d4flvyb

Podziel się opinią

Share
d4flvyb
d4flvyb
Więcej tematów