ycipk-2e2t0f

Białystok. Awantura na osiedlu, która zakończyła się strzałem z wiatrówki

20-letni kierowca zdenerwował się na białostockim osiedlu na drugiego mężczyznę. To wtedy miał strzelić z broni. Właśnie usłyszał zarzuty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prokurata Okręgowa podejmie decyzję czy mężczyzna trafi do aresztu
Prokurata Okręgowa podejmie decyzję czy mężczyzna trafi do aresztu (East News, Fot: Piotr Kamionka/REPORTER)
ycipk-2e2t0f

Do strzelaniny doszło w miniony poniedziałek. 20-letni kierowca volkswagena zajechał drogę 59-letniemu właścicielowi opla. Panowie wyszli z samochodów i zaczęli się kłócić. Mężczyzna, który złamał przepisy drogowe, wyciągnął wtedy broń, oddał strzał, a następnie odjechał z osiedla. Takie informacje podał podlaska policji w rozmowie z PAP.

Defilada 15 sierpnia. Radosław Fogiel odpowiada na zarzuty opozycji

Więcej z wiatrówki nie postrzela

Funkcjonariuszom udało się zatrzymać kierowcę po kilku godzinach. Przesłuchano trzech pasażerów volkswagena jako świadków, następnie ich zwolniono. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli broń, z której padł strzał. Funcjonariusze powiedzieli, że to wiatrówka na kapsuły z dwutlenkiem węgla.

ycipk-2e2t0f

Kierowcy postawiono zarzuty narażenia drugiej osoby na bezpośrednie ryzyko utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz spowodowanie obrażeń. Wydarzenie miało charakter chuligański według kwalifikacji prawnej.

Policja złożyła wniosek o areszt tymczasowy dla 20-letniego kierowcy. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Białymstoku podejmie decyzję.

Źródło: RMF FM 24

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2e2t0f

ycipk-2e2t0f