Trwa ładowanie...
michał dworczyk

Będzie lista lotów Beaty Szydło, Ewy Kopacz i Donalda Tuska

Afery samolotowej ciąg dalszy. - Mam nadzieję, że dzisiaj wieczorem uda się nam opublikować już pełną listę lotów premier Szydło. W kolejnych dniach myślę, że opublikujemy również – ze względu na to zainteresowanie - listę lotów premier Kopacz i premiera Tuska - mówił w radiowej Jedynce minister Michał Dworczyk.

Share
Będzie lista lotów Beaty Szydło, Ewy Kopacz i Donalda Tuska
Źródło: East News
d35u701

Loty VIP-ów cały czas na celowniku mediów. Sprawa wydaje się nie mieć końca. Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk zapowiada publikację wszystkich lotów kolejnych premierów. Chodzi tu oczywiście o Beatę Szydło, ale także Ewę Kopacz i Donalda Tuska.

- Parlamentarzyści PO chcą – mam wrażenie – wykorzystać sprawę lotów jako rodzaj paliwa politycznego, wzbudzić tym emocje wśród wyborców. Wydaje mi się, tak interpretuję tę postawę jako brak pozytywnej propozycji programowej. Wolałbym, żebyśmy w czasie kampanii wyborczej rozmawiali o konkretnych programach gospodarczych, społecznych, wszelkich innych, ale chyba w tej dziedzinie parlamentarzyści PO zbyt wiele do zaprezentowania nie mają - mówił w radiowej Jedynce minister Michał Dworczyk.

Według Dworczyka "walka polityczna jest czymś normalnym w demokracji, jednak nie powinno się przekraczać pewnych granic, straszyć obywateli, wywoływać niepokoju, zwłaszcza jeżeli nie ma do tego żadnych przesłanek".

Przypomnijmy, że sprawa lotów najważniejszych osób w państwie rozpoczęła się od marszałka Marka Kuchcińskiego. Wywołał on powszechne oburzenie, kiedy opinia publiczna dowiedziała się, że latał rządowym samolotem ze swoją rodziną. Później okazało się, że na pokład zabierał też innych polityków PiS i ich rodziny.

d35u701

Po ogłoszeniu rezygnacji przez marszałka Jarosław Kaczyński zwrócił także uwagę na loty Donalda Tuska. - Trzeba się tym bardzo poważnie zająć. My też się tym zajmiemy - powiedział.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Reporter WP w pociągu na Pol’and’Rock. „Koncerty to dodatek”

d35u701

Podziel się opinią

Share
d35u701
d35u701
Więcej tematów