Trwa ładowanie...
d3h8s3d

Beata Kempa tłumaczy zawiadomienie do prokuratury ws. posłów PO. "Są granice walki politycznej"

- Ja rozumiem, że PO nie może odnaleźć się w opozycji i w tej chwili prowadzi bardzo brutalną walkę (…) To, że ktoś pochodzi z tego samego miasta to nie znaczy, że jestem budowniczą karier policjantów z Sycowa – tłumaczy Beata Kempa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kempa tłumaczy zawiadomienie do prokuratury ws. posłów PO. "Są granice walki politycznej"
(WP.PL, Fot: WP)
d3h8s3d

Beata Kempa podkreśliła w Polskim Radiu 24, że ona, jej rodzina a także policjanci pochodzący z Sycowa zostali pokrzywdzeni przez oskarżenia posłów PO. Tym samym, Platforma ma podważać zaufanie wyborców do szefowej kancelarii premiera.

- Dosyć tego. Są granice walki politycznej. Jeśli ktoś je przekracza to musi się liczyć z konsekwencjami – podkreśliła Beata Kempa.

W poniedziałek wieczorem Beata Kempa w "Gościu Wydarzeń" Polsatu powiedziała, że złożyła zawiadomienie do prokuratury przeciwko politykom PO. Według niej, zwykłe "przepraszam" to za mało w przypadku takich oskarżeń pod jej adresem.

d3h8s3d

Chodzi o "układ sycowski", o którym mówią posłowie PO. Według nich, za czasów rządów PiS osoby z rodzinnej miejscowości Beaty Kempy robią zawrotne kariery. Wśród nich byli komendant policji we Wrocławiu i jego zastępca. Obaj zostali zdymisjonwani i obaj pochodzą z Sycowa. Szefowa kancelarii premiera miała też wiedzieć o śmierci Igora Stachowiaka. Według Borysa Budki, domiemanymi powiązania Beaty Kempy i wrocławskich policjantów powinna zająć się sejmowa komisja śledcza.

Źródło: PR24

d3h8s3d

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d3h8s3d

d3h8s3d
Więcej tematów