Trwa ładowanie...
ycipk-2v9j35

Barbara Zdrojewska krytykuje PO. Gorzki post senatorki

Barbara Zdrojewska w ostrych słowach odniosła się do najnowszych doniesień wyborczych. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Platforma Obywatelska zdecyduje się na wystawienie senatorki na listach wyborczych tylko pod jednym warunkiem. Polityczka nie kryje frustracji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Senatorka PO Barbara Zdrojewska przemawia na sali obrad w Senacie w 30 stycznia 2016 roku
Senatorka PO Barbara Zdrojewska przemawia na sali obrad w Senacie w 30 stycznia 2016 roku (PAP, Fot: Rafał Guz)
ycipk-2v9j35

Polityczki w PO

Barbara Zdrojewska jest działaczką samorządową, byłą przewodniczącą Rady Miasta Wrocławia, sejmiku wojewódzkiego oraz senatorem IX kadencji. Mimo że z polityką jest związana od 18 lat, wiele osób kojarzy ją głównie jako małżonkę Bogdana Zdrojewskiego, byłego prezydenta Wrocławia oraz europosła.

- Po 18 latach w PO dowiaduję się z prasy, że dla mojej partii jestem w pakiecie z mężem. Pomija się mój osobisty dorobek w RM Wrocławia, Sejmiku i Senacie. Lata pracy, najlepszych wyników wyborczych, emocji, połowa dorosłego życia - napisała Barbara Zdrojewska na Twitterze.

ycipk-2v9j35

Senatorka w krytycznych słowach odniosła się najnowszych doniesień swojej partii, o których dowiedziała się z dziennika. Polityczka może zapomnieć o starcie w wyborach, jeśli jej mąż nie przyjmie oferty Platformy Obywatelskiej. PO chce wystawić Bogdana Zdrojewskiego jako wrocławską jedynkę, co umożliwiłoby jej pewne zwycięstwo na Dolnym Śląsku.

Zobacz także: „Wstydzę się, ale kandyduję”. Minister Dworczyk musi się tłumaczyć

ycipk-2v9j35

Wóz albo przewóz

Grzegorzowi Schetynie może się to jednak nie udać. Czemu? Były prezydent Wrocławia nie kryje urazy, że PO nie dała mu możliwości walki o mandat w Parlamencie Europejskim. Zdrojewski nie zamierza stać się “lokomotywą listy.” Niechęć polityka próbuje wykorzystać PSL - Władysław Kosiniak-Kamysz zaproponował Zdrojewskiemu start z ludowych list. Były prezydent Wrocławia rozważa podobno taką możliwość.

East News
Podziel się

PO stawia ultimatum Zdrojewskiemu. Jeśli odrzuci propozycję jedynki, Barbara Zdrojewska może pożegnać się z walką o Senat z ramienia Platformy. Kobieta nie zamierza się jednak poddawać. Jeśli start z PO się nie powiedzie, wystartuje z własnego komitetu.

ycipk-2v9j35

Rządzący odpowiadają na „6 Schetyny”. "To nie jest żaden program"

Wielu internautów okazało Barbarze Zdrojewskiej słowa otuchy na Twitterze.
- Jest pani świetna w tym co pani robi - pisze jedna kobieta.
- Patriarchat - dodaje internauta.

źródło: Gazeta Wyborcza

ycipk-2v9j35
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2v9j35

ycipk-2v9j35
ycipk-2v9j35