Trwa ładowanie...
d2o8hji

Bandyta, który zaatakował taksówkarkę we Wrocławiu, został zatrzymany przez policję

Policja ujęła bandytę, który kilkanaście dni temu napadł i ciężko ranił kobietę kierującą taksówką we Wrocławiu. Zatrzymany to 27-letni mieszkaniec miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bandyta, który zaatakował taksówkarkę we Wrocławiu, został zatrzymany przez policję
(Policja)
d2o8hji

Funkcjonariusze policji zatrzymali właśnie 27-letniego mężczyznę, podejrzewanego o brutalną napaść na taksówkarkę. Teraz wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy.

Do zdarzenia doszło 18 maja 2015 r. w godzinach wieczornych w rejonie pl. Jana Pawła II we Wrocławiu młody mężczyzna zamówił kurs taksówką na Osobowice. Gdy auto dotarło na miejsce, sprawca wyszedł z niego, prosząc kierującą kobietę o zaczekanie. Po wyjściu z pojazdu rozmawiał chwilę przez telefon, po czym powrócił do auta i wtedy zaatakował taksówkarkę.

Pokrzywdzona próbowała się bronić, jednak sprawca odjechał razem z nią w kierunku Żmigrodu (woj. dolnośląskie). W trakcie jazdy kobieta znalazła w schowku śrubokręt i podjęła dalszą próbę obrony. Niestety, bezskuteczną, ponieważ mężczyzna wyrwał jej ten przedmiot i zadał nim kobiecie cios w szyję, powodując poważne obrażenia i utratę przytomności. Wkrótce po tym, jak zaatakowana ocknęła się, zauważyła że auto zwolniło i wówczas udało jej się wyskoczyć z pojazdu. Napastnik odjechał dalej – jak się później okazało – po pewnym czasie porzucając skradzione auto.

d2o8hji

Powiadomieni o całym zdarzeniu wrocławscy policjanci natychmiast rozpoczęli działania zmierzające do zatrzymania podejrzanego. W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych funkcjonariusze ustalili miejsce przebywania i zatrzymali w tej sprawie 27-letniego mieszkańca Wrocławia, który trafił do policyjnego aresztu.

Po dokładnym ustaleniu okoliczności i przebiegu zdarzenia z 18 maja, 27-latkowi zostaną postawione zarzuty.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2o8hji

Podziel się opinią

Share
d2o8hji
d2o8hji
Więcej tematów