Trwa ładowanie...
db8jy3m
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

"Baby są jakieś inne" - najważniejszy temat na świecie?

Nowy film twórcy "Dnia świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", Marka Koterskiego, komedia "Baby są jakieś inne", trafi do kin 9 września - poinformował dystrybutor, Kino Świat. W obsadzie znajdą się m.in. Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Baby są jakieś inne" - najważniejszy temat na świecie?
(PAP)
db8jy3m

Film "Baby są jakieś inne" ma być "rozprawą ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn". To, "poza kwestiami politycznymi i ekologią, najważniejszy obecnie temat na świecie" - uważa reżyser.

Główni bohaterowie, dwaj mężczyźni grani przez Więckiewicza i Woronowicza, których łączy ekscytująca nocna wyprawa, będą dyskutować o płci pięknej, wymieniając gorzkie niekiedy, lecz jednocześnie zaprawione humorem uwagi. Koterski - podają dystrybutorzy - postępował zgodnie z cytatem ze Stephena Kinga: "Kobiety nie można żyć bez nich, nie można żyć z nimi".

Jak zapowiada reżyser, bohaterowie komedii będą dokonywać "obrony przez atak" "To odgryzanie się mężczyzn, wyraźnie słabszych i przegranych - zagonionych pod ścianę, w narożnik, do kąta. Gadają na baby krytycznie, sarkastycznie, agresywnie, oskarżająco, żarliwie" - opisuje postawę bohaterów twórca filmu.

db8jy3m

Jedną z ról w "Babach" zagra syn reżysera, Michał Koterski.

Komedia powstała w Studiu Filmowym Kadr. W materiałach zapowiadających film, w rubryce: autor scenariusza, widnieje nazwisko Adam Miauczyński. To pseudonim obrany przez Koterskiego, a zarazem nawiązanie do pamiętnego bohatera jego poprzednich filmów.

db8jy3m

Podziel się opinią

Share

db8jy3m

db8jy3m
Więcej tematów