Trwa ładowanie...
dbxhtpn

AXN wyprodukuje przygodowy reality show

Pierwszy europejski The Amazing Race produkowany przez AXN.
Share
dbxhtpn

Telewizja akcji AXN wyprodukuje przygodowy serial reality: The Amazing Race - Central Europe. Po raz pierwszy w historii, The Amazing Race zostanie zrealizowany poza Stanami Zjednoczonymi.

Tom Davidson, Dyrektor Generalny AXN Central Europe, ogłosił wczoraj, że stacja rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń od kandydatów, którzy chcą wystąpić w najbardziej niezwykłym przygodowym programie reality na świecie.

AXN, który wchodzi w skład satelitarnej i kablowej sieci koncernu Sony Pictures Television International's (SPTI), przyjmuje zgłoszenia od kandydatów z 6 państw Europy Środkowej, gdzie nadaje swój sygnał - z Polski, Węgier, Czech, Słowacji, Rumunii i Bułgarii.

dbxhtpn

W programie The Amazing Race - Central Europe 11 dwuosobowych zespołów z różnych krajów będzie walczyć o wysoką nagrodę pieniężną - 100 000 dolarów. Dwuosobowe drużyny, w skład których mogą wchodzić małżonkowie, partnerzy, przyjaciele, rodzic i dziecko, odwiedzą wiele krajów, aby na miejscu stawić czoła wyczerpującej fizycznie i psychicznie rywalizacji. Zawodnikom nieustannie będą towarzyszyć kamery. Najsłabsi uczestnicy będą eliminowani kolejno z rywalizacji. W programie zostaną najlepsze zespoły, które będą się ścigać się, by wygrać główną nagrodę.

"AXN zawsze wychodzi na przeciw potrzebom widzów w poszczególnych państwach. Cieszymy się bardzo, że mamy okazję stworzyć wspaniały program dopasowany do gustów naszej widowni. The Amazing Race - Central Europe nie będzie dosłownym powieleniem amerykańskiego formatu. W edycji europejskiej, rywalizować ze sobą będą nie tylko odmienne osobowości, ale także drużyny z różnych państw" - powiedział Davidson.

Dwuosobowe zespoły mogą zgłaszać swój udział do programu od wczoraj.

dbxhtpn

Podziel się opinią

Share
dbxhtpn
dbxhtpn
Więcej tematów