Trwa ładowanie...
d1pex5m

Awantura w barze w Krynicy Morskiej. Napastnicy to mieszkańcy Mazowsza

Policja ustaliła już personalia mężczyzn, którzy brali udział w awanturze w jednym z barów w Krynicy Morskiej. Wkrótce zostaną im przedstawione zarzuty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awantura w barze w Krynicy Morskiej
Awantura w barze w Krynicy Morskiej (youtube.com)
d1pex5m

Jak ustalili funkcjonariusze policji, mężczyźni, którzy brali udział w awanturze, to mieszkańcy województwa mazowieckiego. Do bójki doszło w sobotę, 11 sierpnia około godz. 16.00, jednak dopiero po kilku dniach do internetu trafiło drastyczne nagranie z tego zdarzenia.

Uwaga, film zawiera brutalne sceny i wulgaryzmy:

Na filmie widać, jak sześciu mężczyzn wszczyna awanturę w jednym z lokali w Krynicy Morskiej. Od wyzwisk szybko przechodzą do rękoczynów i rzucają meblami. Gdy jednak z kelnerek próbowała interweniować, jeden z agresorów uderza ją pięścią w głowę. Kobieta upadła na chodnik i straciła przytomność. Trafiła do szpitala, ale jak udało nam się ustalić, przebywa już w domu.

d1pex5m

Policja już ustaliła tożsamość mężczyzn, którzy wszczęli awanturę. - Jesteśmy w trakcie zbierania wszystkich informacji. Po analizie zebranych materiałów zostaną im przedstawione zarzuty. Osoba, która uderzyła kobietę, najprawdopodobniej usłyszy zarzut uszkodzenia ciała powyżej siedmiu dni, za co grozi do pięciu lat pozbawienia wolności – mówi Wirtualnej Polsce sierż. sztab. Joanna Słowik z KPP w Nowym Dworze Gdańskim. Pozostali mężczyźni także mogą usłyszeć zarzuty. – Bierzemy pod uwagę, że odpowiedzą za udział w bójce - dodaje rzeczniczka policji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Wzruszony powstaniec Majewski dziękuje za obecność na skwerze. „Tyle osób pamięta”

d1pex5m

Podziel się opinią

Share

d1pex5m

d1pex5m
Więcej tematów