Trwa ładowanie...
d4bbb6n

Autorzy artykułów o Kamilu Durczoku odchodzą z "Wprost"

Kolejna zmiana w tygodniku "Wprost". Po tym, jak Tomasz Wróblewski został nowym redaktorem naczelnym, z redakcji odchodzi część dziennikarzy. Wypowiedzenie złożyli m.in. autorzy niedawnych publikacji o Kamilu Durczoku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Wróblewski został nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost"
Tomasz Wróblewski został nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost" (PAP, Fot: Adam Warżawa)
d4bbb6n

Czytaj również: Sylwester Latkowski nie jest już naczelnym "Wprost". Zastąpił go Tomasz Wróblewski

Portal wirtualnemedia.pl podał, że z tytułem żegnają się Agnieszka Burzyńska, Izabela Smolińska, Olga Wasilewska i Michał Majewski. Ci ostatni byli autorami artykułów o byłym szefie "Faktów" TVN. Po ich publikacjach i powołaniu wewnętrznej komisji, stacja zdecydowała się rozstać z Kamilem Durczokiem.

Dziennikarze w środę złożyli wypowiedzenia - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Niewykluczone, że zmiany w tygodniku pociągną za sobą kolejne odejścia.

d4bbb6n

W poniedziałek wydawca "Wprost" poinformował, że Tomasz Wróblewski został nowym redaktorem naczelnym tygodnika. Zastąpił na tym stanowisku Sylwestra Latkowskiego. Zastępcą nowego naczelnego został Bartosz Marczuk.

Czytaj również: Dziennikarze "Wprost" zaniepokojeni zmianą redaktora naczelnego

Pierwszy numer pod redakcją nowego naczelnego ukaże się 30 marca. Ze wstępnych komunikatów kierowanych do redakcji wynika, że nowy naczelny chce inaczej prowadzić niektóre działy. Tygodnik ma teraz położyć większy nacisk na tematy związane m.in. z ekonomią, rodziną czy poradnictwem ekonomicznym.

d4bbb6n

Podziel się opinią

Share
d4bbb6n
d4bbb6n