Trwa ładowanie...

Autorzy artykułów o Kamilu Durczoku odchodzą z "Wprost"

Kolejna zmiana w tygodniku "Wprost". Po tym, jak Tomasz Wróblewski został nowym redaktorem naczelnym, z redakcji odchodzi część dziennikarzy. Wypowiedzenie złożyli m.in. autorzy niedawnych publikacji o Kamilu Durczoku.

Share
Autorzy artykułów o Kamilu Durczoku odchodzą z "Wprost"
Źródło: PAP, fot: Adam Warżawa
dwvserf

Portal wirtualnemedia.pl podał, że z tytułem żegnają się Agnieszka Burzyńska, Izabela Smolińska, Olga Wasilewska i Michał Majewski. Ci ostatni byli autorami artykułów o byłym szefie "Faktów" TVN. Po ich publikacjach i powołaniu wewnętrznej komisji, stacja zdecydowała się rozstać z Kamilem Durczokiem.

Dziennikarze w środę złożyli wypowiedzenia - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Niewykluczone, że zmiany w tygodniku pociągną za sobą kolejne odejścia.

dwvserf

W poniedziałek wydawca "Wprost" poinformował, że Tomasz Wróblewski został nowym redaktorem naczelnym tygodnika. Zastąpił na tym stanowisku Sylwestra Latkowskiego. Zastępcą nowego naczelnego został Bartosz Marczuk.

Pierwszy numer pod redakcją nowego naczelnego ukaże się 30 marca. Ze wstępnych komunikatów kierowanych do redakcji wynika, że nowy naczelny chce inaczej prowadzić niektóre działy. Tygodnik ma teraz położyć większy nacisk na tematy związane m.in. z ekonomią, rodziną czy poradnictwem ekonomicznym.

dwvserf

Podziel się opinią

Share
dwvserf
dwvserf
Więcej tematów