Trwa ładowanie...
dw7ysch

Autobus pędził wprost na nią. Policja poszukuje sprawcy

Kierowca autobusu dalekobieżnego nie zatrzymał się na przejściu dla pieszych. Kobieta, która przechodziła przez jezdnie, szybko cofnęła się na przeciwny pas. Wtedy została potrącona przez nadjeżdżający samochód osobowy. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Autobus pędził wprost na nią. Policja poszukuje sprawcy
(Facebook.com, Fot: Puls Jaworzna)
dw7ysch

Policja z Jaworzna poszukuje kierowcy autobusu dalekobieżnego. Pojazd nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, na którym znajdowała się 54-letnia kobieta. Do zdarzenia doszło przy ul. Grunwaldzkiej obok centrum przesiadkowego.

Kobieta była na środku jezdni gdy zauważyła pędzący autobus. Żeby uniknąć potrącenia przez duży pojazd, cofnęła, wchodząc na drugi pas ruchu. Wtedy została potrącona przez samochód osobowy nadjeżdżający z przeciwnej strony. Auto prowadziła 57-letnia Jaworzanka, która odjechała z miejsca wypadku. Po chwili jednak wróciła. Policja odebrała kobiecie prawo jazdy.

Na szczęście 54-latka nie poniosła większych obrażeń. Z urazem nogi trafiła do szpitala. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu miejskiego.

dw7ysch

Podziel się opinią

Share

dw7ysch

dw7ysch
Więcej tematów