Trwa ładowanie...
d1kae93
d1kae93
patryk ignaczak

Aura będzie kapryśna - prognoza długoterminowa

Przed nami dwa tygodnie kapryśnej aury. Czekają nas opady, i to nie tylko deszczu, ale także deszczu ze śniegiem i śniegu. Na pocieszenie dodamy, że będzie ciepło. Termometry lokalnie przekroczą nawet 10 stopni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1kae93

Poniedziałek na przeważającym obszarze kraju będzie pogodny, w miarę słoneczny i bez opadów. Niestety już w godzinach popołudniowych na północnym-zachodzie zacznie się chmurzyć i pojawią się opady deszczu.

Od wtorku do niedzieli (08.03) obszar naszego kraju znajdował się będzie pod wpływem niżów. W tym okresie przez obszar Polski przemieszczać się będą strefy frontowe przynoszące chmury i opady deszczu. Jedynie w górach pojawiać się będą opady mieszane: deszczu, deszczu ze śniegiem oraz samego śniegu.

d1kae93

W drugim tygodniu (od czwartku 05.03) czekać nas będą przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W ciągu dnia za sprawą dodatnich temperatur opady śniegu przechodzić będą w przelotny deszcz. Przemieszczającym się strefom frontowym towarzyszył będzie okresami silny i porywisty wiatr, a opady chwilami będą nieznacznie przybierać na intensywności.

Podsumowując, w najbliższym dwutygodniowym okresie (poza wspomnianym pogodniejszym poniedziałkiem) dominować będzie kiepska aura.

Dobra informacja jest taka, że jak na tę część pory roku, będzie ciepło.

d1kae93

Podziel się opinią

Share
d1kae93
d1kae93
Więcej tematów