Trwa ładowanie...

Atakowana przez TVP Info lekarka nie próżnuje. Jest na kolejnej misji, a po powrocie zakłada fundację

W trakcie protestu lekarzy rezydentów doktor Katarzyna Pikulska stała się jedną z osób najbardziej piętnowanych przez telewizję publiczną. Dziennikarze TVP Info zarzucali jej, że stać ją na egzotyczne wakacje, a pomimo tego domaga się podwyżki. Jednak "wczasy" Pikulskiej okazały się misjami charytatywnymi. Lekarka właśnie bierze udział w kolejnym takim wyjeździe i pokazuje, co robi w Afryce.

Atakowana przez TVP Info lekarka nie próżnuje. Jest na kolejnej misji, a po powrocie zakłada fundacjęŹródło: Facebook.com, fot: Katarzyna Pikulska
d4e18bd
d4e18bd

Pomimo tego, że poprzednie misje charytatywne ściagnęły na nią kłopoty, Pikulska kolejny raz postanowiła wyjechać do najbardziej potrzebujących. W odległym mieście Kotonu na terenie Afryki zorganizuje wigilię dla 250 dzieci, przekaże im prezenty oraz przebada je.

Ponadto młoda lekarka zainteresowała się budynkiem, w którym ma powstać szpital. "Jest w stanie surowym na razie, ale dajcie nam rok i będzie wszystko - OCZYWIŚCIE JEŚLI SIĘ WŁĄCZYCIE W POMOC!!!!!)". - napisała na Facebooku. (pisownia oryginalna).

Pani Katarzyna zapowiedziała również, że po powrocie z Afryki założy fundację. Szczegółów nie podała, ale wiemy, że nazwa już została wymyślona - "Lekarze z Sercem". Na opublikowanych przez nią zdjęciach widać młodą kobietę w przybrudzonych ubraniach, która z uśmiechem na twarzy zajmuje się afrykańskimi dziećmi. Ciężko nazwać to luksusowymi wakacjami

d4e18bd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e18bd
Więcej tematów