Trwa ładowanie...
Policja

Ataki na muzułmankę w Łodzi. Mężczyzna próbował ją wypchnąć z tramwaju i kopnął

• Łódzcy policjanci poszukują mężczyzny, który dwa razy zaatakował tę samą obywatelkę Algierii • Napastnik próbował wypchnąć kobietę z tramwaju i ubliżał jej, za drugim razem kopnął ją • Do ataków doszło 14 i 31 maja
Share
Ataki na muzułmankę w Łodzi. Mężczyzna próbował ją wypchnąć z tramwaju i kopnął
Źródło: Policja
d3gxuxi

Do pierwszego z ataków doszło 14 maja w tramwaju linii 10, pomiędzy przestankami Mickiewicza/Żeromskiego-Mickiewicza/Piotrkowska. Mężczyzna publicznie znieważył obywatelkę Algierii z uwagi na jej przynależność narodowościową oraz wyznaniową. Napastnik próbował wypchnąć kobietę z tramwaju i używał słów obrażających jej uczucia religijne.

Ten sam mężczyzna 31 maja na przystanku Piłsudskiego/Sienkiewicza ponownie publicznie znieważył tę samą obywatelkę Algierii z uwagi na jej przynależność narodowościową oraz wyznaniową. Poszukiwany nie wpuścił muzułmanki do tramwaju oraz kopnął ją w okolicę uda.

Policja zabezpieczyła nagranie monitoringu z wizerunkiem sprawcy. Jest to mężczyzna w wieku około 30 lat, łysy, noszący okulary lecznicze. Ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie oraz buty żółto-zielone typu adidas.

W przypadku rozpoznania poszukiwanego policja apeluje o kontakt z IV Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31 tel. 42 665-23-00 lub 42 665-23-01.

d3gxuxi

Podziel się opinią

Share
d3gxuxi
d3gxuxi
Więcej tematów