Trwa ładowanie...

Atak na dziennikarkę TVP. W komentarzach wrze. "Wystylizowany rambo"

Nie milkną komentarze po ataku na młodą dziennikarkę TVP. Wiadomo, kim jest mężczyzna, który ją zwyzywał. Głos w tej sprawie zabrał między innymi Joachim Brudziński.

Atak na dziennikarkę TVP. W komentarzach wrze. "Wystylizowany rambo"Źródło: Youtube.com
d2nd54q

"Gdzie są wszyscy obrońcy wolnych mediów, którzy rok temu urządzali cyrk? Jeden szarpie dziennikarza na schodach w Sejmie, inny "wystylizowany" (jak pajac w wędkarskiej kamizelce) na "rambo" w kloacznych słowach atakuje i szarpie dziennikarzy" - napisał na Twitterze Joachim Brudziński.

Chodzi o sytuację, która miała miejsce w piątek podczas protestu przed Sejmem, gdy posłowie głosowali nad ustawami o SN i KRS.

d2nd54q

Doszło wówczas do awantury, podczas której dziennikarze TVP zostali obrzuceni wyzwiskami: "Szoruj stąd!", "śmieciarze", "odpuść, do g... się nie przemawia". A to jedynie te łagodniejsze sformułowania.

Nagranie pojawiło się w sieci po demonstracjach.

Na portalach społecznościowych cały czas pojawiają się komentarze na ten temat.

d2nd54q

Głos zabrał między innymi Michał Rachoń, dziennikarz TVP. "To indywiduum - Franciszek Jagielski wielokrotnie nawoływał do używania przemocy w czasie marszów i imprez KOD oraz Obywateli RP. Oczekuję, że te działania zostaną potraktowane w końcu zgodnie z obowiązującym prawem" - napisał. I dodał: "Wielkie słowa uznania dla red. Anny Machińskiej".

Jak napisała niezalezna.pl, mężczyzna, który zwyzywał dziennikarkę, to właściciel agencji ochrony "Farmazon".

Na facebookowym profilu agencji ochrony mienia i życia "Farmazon" i na koncie Jagielskiego można znaleźć fotografie osób, które ochrania lub ochraniał Prezentuje zdjęcia między innymi z Władysławem Frasyniukiem, liderem Obywateli RP Pawłem Kasprzakiem i byłym prezydentem Bronisławem Komorowskim.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Zobacz także: Coraz więcej mszy w Telewizji Polskiej

d2nd54q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nd54q
Więcej tematów