Trwa ładowanie...
d2rebr4
x-news/TVN 24

Armand Ryfiński: emigranci z Afryki i Azji to bydło

Były poseł Ruchu Palikota Armand Ryfiński opublikował na swoim blogu post, w którym uchodźców z Afryki i Azji nazwał "bydłem". - To jest bydło i powinni być traktowani jak bydło. Powinni być wyleczeni z nienawiści do kobiet i do innych religii - potwierdził swoje kontrowersyjne słowa w portalu tvn24.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Armand Ryfiński: emigranci z Afryki i Azji to bydło
(AFP, Fot: Angelos Tzortzinis)
d2rebr4

- Ta retoryka, której używam jest wołaniem o pomoc - przekonuje. Jak stwierdził - z ubolewaniem przysłuchuje się dyskusjom, jakie toczą się w Polsce zarówno na prawicy, jak i na lewicy, gdzie padają propozycje, by przyjmować uchodźców.

Ryfiński uważa, że Europa nie powinna przyjmować imigrantów, ponieważ "tylko pół promila z nich" to - jego zdaniem - uchodźcy. Pozostali są w jego opinii wyłącznie emigrantami zarobkowymi, 0 pośród nich znajdują się członkowie Państwa Islamskiego.

Poseł podzielił się z internautami pomysłem na pytanie referendalne, które jego zdaniem zagwarantowałoby dobrą frekwencję, "nawet dziesięć razy wyższą" niż osiągnięta w referendum zwołanym przez byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. To pytanie miałoby dotyczyć tego, czy chcemy, by Polska przyjmowała uchodźców z Afryki i Azji.

d2rebr4

Podziel się opinią

Share
d2rebr4
d2rebr4
Więcej tematów