Trwa ładowanie...
ycipk-48m3ks

Arkadiusz Kraska od 19 lat siedzi "za niewinność". Żona: "Wierzę, że wyjdzie zza krat"

Wirtualna Polska poinformowała o szokującej sprawie Arkadiusza Kraski, który zdaniem prokuratury, wcale nie dopuścił się podwójnego morderstwa. Żona mężczyzny zaznacza, że czeka na ukochanego i wspólny spacer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Arkadiusz Kraska ma szansę wyjść na wolność
Arkadiusz Kraska ma szansę wyjść na wolność (Archiwum prywatne)
ycipk-48m3ks

W więzieniu siedzi dłużej niż Tomasz Komenda. Prokuratura uważa, że jest niewinny, a śledztwem kierowali nie policjanci, tylko gangsterzy. Po ponad 19 latach Arkadiusz Kraska, skazany za zastrzelenie dwóch mężczyzn, ma szansę odzyskać wolność.

Wirtualna Polska dotarła do wniosku prokuratury o jego uniewinnienie. Prokurator Bogusława Zapaśnik, która go przygotowała, napisała, że w swojej 40-letniej karierze nie spotkała się z taką sprawą.

Teraz głos w sprawie zabiera również żona mężczyzny, pani Maria. Przyznaje, że z mężczyzną poznali się 30 lat temu. Dobrze się rozumieli, ale po pewnym czasie przyszły problemy, a w końcu rozstanie.

ycipk-48m3ks

Nagle - w 2009 roku - Arkadiusz Kraska zadzwonił do byłej dziewczyny. Od razu zaiskrzyło. Pani Maria nie wierzyła, że jej ukochany, który od paru lat siedział już w więzieniu, jest mordercą. Postanowiła mu pomóc.

- Pisałam pisma do sądów, szukałam dowodów na to, że Arek jest niewinny. Jego kolega założył stronę "Żądamy uniewinnienia Arkadiusza i prawdy". To ja namówiłam męża by nagłośnić sprawę w mediach - mówi w rozmowie z "Faktem" kobieta.

Dwa i pół roku temu zakochani wzięli ślub w więzieniu w Goleniowie. Teraz, gdy prokuratura wystąpiła z wnioskiem o uniewinnienie Arkadiusza, małżonkowie snują plany na przyszłość. – Chcemy ponownie wziąć ślub – zdradza "Faktowi" pani Maria.

ycipk-48m3ks

Źródło: Fakt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-48m3ks

ycipk-48m3ks
ycipk-48m3ks