Trwa ładowanie...
d10ya63
Argentyna: w wypadku zginęło troje krewnych papieża Franciszka
x-news/TVN 24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Argentyna: w wypadku zginęło troje krewnych papieża Franciszka

W wypadku w środkowej Argentynie zginęło troje krewnych papieża Franciszka - poinformowały lokalne media. Śmierć poniosła żona papieskiego bratanka i jej dwóch małych synów. Bratanek w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d10ya63

Dziennik "Clarin" informuje, że rodzina wracała z Cordoby, w środkowej części kraju, gdzie spędziła długi weekend. Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.

Ok. 50 km od Cordoby samochód marki chevrolet spin kierowany przez 35-letniego Emanuela Horacio Bergoglio uderzył w ciężarówkę przewożącą kukurydzę, która jechała w tym samym kierunku.

d10ya63

Według agencji prasowej DyN Emanuel jest synem zmarłego brata papieża, Alberto Bergoglio.

W wypadku zginęła 39-letnia żona bratanka papieża Valeria Carmona, a także ich synowie: 8-miesięczny Antonio i 2-letni Jose. Bratanek trafił do szpitala, jego życie jest zagrożone. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Informacja o wypadku na stronie dziennika "Clarin" (fot. Clarin)
Podziel się
d10ya63

Podziel się opinią

Share

d10ya63

d10ya63
Więcej tematów