Trwa ładowanie...
d4ho0mm

Aresztowano mężczyznę, który może mieć związek z molestowaniem 7-latki

Do policyjnego aresztu trafił 77-letni mężczyzna, który może mieć związek z molestowaniem 7-letniej dziewczynki z okolic Jawora (woj. dolnośląskie). Mężczyzna był już w przeszłości skazany za podobne przestępstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aresztowano mężczyznę, który może mieć związek z molestowaniem 7-latki
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d4ho0mm

W poniedziałek 7-latka trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Lekarze podejrzewali, że mogła zostać zgwałcona. Wyjaśnią to przeprowadzone badania. Wyniki badań zdeterminują zarzut, jaki ma zostać postawiony mężczyźnie.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Legnicy mówi, że badania lekarskie potwierdzą, czy dziewczynka została zgwałcona, czy też zatrzymany dokonał wobec niej innych czynności seksualnych.

Jeszcze dzisiaj dziecko zostanie przesłuchane. Sąd zdecydował, że po szpitalnych badaniach dziewczynka trafi do domu dziecka.

d4ho0mm

7-latka pochodzi , według doniesień „Gazety Wrocławskiej”, z rodziny dysfunkcyjnej. Mieszka z matką, a jej dwie starsze siostry zostały umieszczone w domu dziecka. Prawdopodobnie jedną z nich molestował wcześniej przez dwa lata zatrzymany mężczyzna.

W tej sprawie zatrzymany usłyszał w 2012 r. wyrok skazujący go na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat oraz otrzymał dozór policyjny. Został również poddany terapii w związku z zaburzeniami seksualnymi.

Nieoficjalnie mówi się, że 77-latek był sąsiadem 7-letniej ofiary.

d4ho0mm

Podziel się opinią

Share

d4ho0mm

d4ho0mm
Więcej tematów