Trwa ładowanie...
d3y68eu

Areszt dla mężczyzny, który miał zgwałcić dziewięciolatkę. To konkubent matki dziecka

32-latek ze Szczecinka decyzją sądu trafił do aresztu. Miał wywieźć córkę swojej konkubiny do lasu i tam zgwałcić. Potem zastraszał dziewczynkę, grożąc, że zabije ją i jej matkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Areszt dla mężczyzny, który miał zgwałcić dziewięciolatkę. To konkubent matki dziecka
(WP.PL)
d3y68eu

Dziewczynka wsiadła z Łukaszem I. do samochodu, bo dobrze go znała. Był partnerem jej matki. Pedofil, który przez kilka lat ukrywał przed partnerką swoje chore zainteresowania, wyjechał za miasto i w lesie 9-latkę zgwałcił. Potem odwiózł ją do domu.

Dziewczynka opowiedziała o wszystkim matce. Ta zawiadomiła policję. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki. Samą dziewczynkę miał straszyć śmiercią, jeśli ta komukolwiek powie, co zaszło. Twierdził również, że zabije jej mamę, jeśli zacznie opowiadać o zgwałceniu.

Sąd Rejonowy w Szczecinku przychylił się do wniosku prokuratury w sprawie aresztu dla Łukasza I.. Jak mówi sędzia Sławomir Przykucki z Sądu Okręgowego w Koszalinie, dowody są mocne, a zachowanie mężczyzny wskazuje, że może on próbować wpływać na zeznania świadków. Mężczyzna nie przyznał się do gwałtu. Grozi mu kara do 15 lat więzienia. Dziewczynka jest pod opieką lekarzy i psychologa.

d3y68eu

Łukasz I. to nie tylko pedofil i gwałciciel, jest też bandytą i złodziejem – twierdzą jego sąsiedzi. Nikt z bloku, w którym mieszkał razem ze swoją partnerką, nie mówi o nim dobrze. Był wyjątkowo agresywny - informuje Fakt24.pl. Sąsiedzi mężczyzny napisali petycję w jego sprawie do policji, ale ta nie zdążyła zareagować przed dramatem.

Źródło: TVN24, Fakt24.pl

d3y68eu

Podziel się opinią

Share

d3y68eu

d3y68eu
Więcej tematów