Trwa ładowanie...

Antoni Macierewicz tańczy na Pikniku Rodzinnym PiS. Dawno się tak nie uśmiechał

Były szef MON pojawił się na Pikniku Rodzinnym polityków PiS w ramach letniego cyklu spotkań z mieszkańcami różnych miast. Antoni Macierewicz od początku był w wybornym nastroju i pełnił role wodzireja całego wydarzenia.

Share
Antoni Macierewicz tańczy na Pikniku Rodzinnym PiS. Dawno się tak nie uśmiechał
Źródło: Forum, fot: Adam Chelstowski
d2ubbfy

Politycy Prawa i Sprawiedliwości w ramach letniego cyklu spotkań Pikników Rodzinnych odwiedzają różne miejscowości. W sobotę wybrali się do Miedznej Murowanej w woj. łódzkim. W ramach wizyty członkowie partii Jarosława Kaczyńskiego rozmawiają w mniej formalnej atmosferze o ich wizji kraju. Głównym punktem wydarzenia było przemówienie prezesa PiS.

W luźnym klimacie zdecydowanie dobrze czuł się Antoni Macierewicz. Były szef MON jeszcze przed wystąpieniem Kaczyńskiego pełnił rolę wodzireja spotkania. "Zwyciężymy", "Obronimy 'dobrą zmianę'", "Nie damy jej zniszczyć", "Jarosław" - intonował co chwilę.

Macierewicz skradł też show pod koniec wystąpienia prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński otrzymał od niego nieoczekiwany prezent, którym był obraz Matki Boskiej Trybunalskiej. Widać jednak, że nie do końca był z tego zadowolony. Zrzedła mu mina i wyglądał na nieco zaskoczonego całą sytuacją.

d2ubbfy

- To spotkanie poświęcone rozrywce i zabawie - tak zaczął swoje przemówienie Kaczyński. Te słowa oraz hasło pikniku "Dobry czas" wyraźnie wziął sobie do serca były szef MON, który brylował również po wystąpieniu lidera swojej partii. Swojska muzyka i ludowe rytmy zdecydowanie przypadły mu do gustu. Macierewicz tańczył z członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich. Po zdjęciach z wydarzenia widać, że polityk dobrze się bawił. Dawno nie widzieliśmy go tak uśmiechniętego.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński "uwiódł" mieszkańców Miedznej Murowanej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ubbfy

Podziel się opinią

Share
d2ubbfy
d2ubbfy
Więcej tematów