Trwa ładowanie...

Antoni Macierewicz: Kościół atakują ci, co upowszechniają pedofilię

- Sugeruje się, że Kościół jest siedliskiem obrońców pedofilii. To szczególnie perfidna i kłamliwa narracja - stwierdził Antoni Macierewicz. Były szef MON uważa, że takie sugestie rozpowszechniają "ci, którzy wspierają brutalną propagandę pedofilii".

Share
Antoni Macierewicz: Kościół atakują ci, co upowszechniają pedofilię
Źródło: East News, fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER
d4c4u21

Antoni Macierewicz mówił w felietonie "Głos Polski", emitowanym na antenie Radia Maryja, że to wcale nie Kościół, a osoby, które oskarżają go o tuszowanie pedofilii są prawdziwym zagrożeniem dla dzieci. - Ten brutalny atak wychodzi ze strony ludzi, którzy często przecież właśnie wspierali pedofilię; ze strony ludzi, którzy często bronili pedofilii; ze strony ludzi, którzy po dzień dzisiejszy często wspierają najbardziej brutalną, najbardziej niedopuszczalną propagandę pedofilii - powiedział były szef MON.

Polityk sprecyzował, że ma na myśli "demoralizację 4-letnich dzieci i uczenie ich technik seksualnych". Tak rozumie "deklarację LGBT" przyjętą przez niektóre samorządy, w tym Warszawę. - To próba wpisania do obowiązków polskich samorządów demoralizacji najmłodszych - powiedział. Zdaniem Macierewicza to "próba użycia narzędzia państwa polskiego do niszczenia istoty osobowości ludzkiej".

Polska atakowana

Drugim z "brutalnych ataków" na Polskę, o których mówił Macierewicz jest "atak przeciw polsko-amerykańskiemu sojuszowi". - Ci, którzy dążą do tego, żeby w Polsce nie było wojsk NATO i wojsk amerykańskich (…) w istocie działają na rzecz tego, żeby Putin (...) dominował nad Polską i nad Europą - stwierdził były szef MON.

Zobacz także: Kontrowersyjne słowa Legutki o pedofilii. Neuman: po prostu wstyd!

Zdaniem polityka te dwie kwestie mają "ugodzić w Polskę". - I pozbawić nas wszystkich korzyści, jakie osiągnęliśmy z tego, że w 2015 r. wreszcie, wrzucając kartkę wyborczą za Prawem i Sprawiedliwością, zaczęliśmy budować silne, sprawiedliwe, polskie, narodowe państwo oparte na katolickiej nauce społecznej - powiedział Macierewicz.

W ramach akcji Wirtualnej Polski #OczekujeReakcji pytamy, jakich decyzji i od kogo oczekują rodacy. Zachęcamy do dołączenia - wystarczy kliknąć TUTAJ.

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

d4c4u21

Podziel się opinią

Share
d4c4u21
d4c4u21
Więcej tematów