Trwa ładowanie...
d1s91w8

Andrzej Duda: będziemy robili wszystko, żeby uniknąć terrorystów

Andrzej Duda zapewnił mieszkańców Brzozowa, że Polska będzie robić wszystko, by odstraszać terrorystów. - Będziemy robili (...) tak, by nikomu nie opłacało się nas zaatakować i zaburzać spokoju Polaków - powiedział prezydent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda: będziemy robili wszystko, żeby uniknąć terrorystów
Andrzej Duda: będziemy robili wszystko, żeby uniknąć terrorystów (PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
d1s91w8

Andrzej Duda wymienił terroryzm jako jedno z zagrożeń, jakie czyhają na państwa zrzeszone w NATO. Prezydent przekonywał, że Polska będzie robić wszystko, by odstraszyć potencjalne niebezpieczeństwo z tej strony.

- My będziemy robili wszystko, żeby uniknąć terrorystów, by nie mieli warunków, żeby do nas przyjechać i będziemy robili wszystko, żeby zabezpieczyć się przed wszelkimi przejawami agresji. Tak, by nikomu nie opłacało się nas zaatakować i zaburzać spokoju Polaków. To nasze najważniejsze zadanie i to zadanie realizujemy - powiedział Andrzej Duda.

Andrzej Duda: będziemy robili wszystko, żeby uniknąć terrorystów

d1s91w8

Prezydent zaznaczył, że w dobie rosyjskiej agresji na Ukrainie, Polska zdecydowała oprzeć się na wojskach sojuszników z NATO. - Wywalczyliśmy tę obecność, żeby NATO nie było tylko na zachodzie Europy, ale żeby było także u nas, na wschodniej flance Sojuszu - podkreślił Duda.

Zobacz też: Andrzej Duda w Kuleszach Kościelnych. Beata Kempa dziękuje za materiał WP. "Przecudowny"

- Wielu chciałoby, żeby Sojusz Północnoatlantycki przestał istnieć. Wielu chętnie mówi, że Sojusz się rozpada, a państwa (członkowskie) się kłócą. Spokojnie, w sprawach najważniejszych państwa te mówią jednym głosem - zapewnił prezydent.

Czytaj też: Ranking zaufania. Andrzej Duda ma powody do zadowolenia
Urodziny Radia Maryja. Emocjonalne listy Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1s91w8

Podziel się opinią

Share

d1s91w8

d1s91w8
Więcej tematów