Trwa ładowanie...
d18i651

Anders Breivik ma dziewczynę. Szwedka Madeleine: kocham go za to, kim jest

26-letnia Madeleine jest dziewczyną Andersa Breivika. Według brytyjskiego "Daily Mail", Szwedka zna Breivika od 8 lat. Madeleine wyznała, że według niej Breivik "nie jest brutalnym mężczyzną" oraz twierdzi, że wyznali sobie miłość.
Share
Anders Breivik ma dziewczynę. Szwedka Madeleine: kocham go za to, kim jest
Źródło: PAP/EPA, Fot: HEIKO JUNGE
d18i651

Jak podaje "Daily Mail" terrorysta Anders Breivik, który w 2011 na wyspie Utoya zabił 77 osób, jest w związku z kobietą. Jest nią 26-letnia Szwedka Madeleine. - Kocham go za to kim jest, a nie za to, co zrobił - powiedziała w rozmowie z brytyjską gazetą. Według niej, Breivik "nie jest brutalnym mężczyzną". Pokazała korespondencję, jaką wymieniała z Norwegiem. Breivik pisze, że Madeleine jest "wspaniała" i "piękna", a listy od niej są "światłem" w jego życiu".

Szwedka twierdzi, że skazany jest "dobry, inteligentny i zabawny" oraz, że chce mieć dzieci. Madeleine chce czekać, aż jej Breivik skończy odbywać karę pozbawienia wolności. Przyznała, że nie popiera zbrodni jakiej się dopuścił, ale wierzy, że jest "dobrym człowiekiem".

Kobieta dostaje pogróżki, siostra zerwała z nią kontakt

d18i651

Według Szwedki poznali się w 2007 roku dzięki jednej z gier internetowych. Nigdy jednak nie spotkali się na żywo. W 2009 roku kontakt się urwał. Dopiero po masakrze, Madeleine postanowiła odnowić znajomość. Dodała, że za związek z Breivikiem musiała zapłacić wysoką cenę: siostra zerwała z nią kontakty, a ona sama dostaje pogróżki.

"Daily Mail" podał również, że u kobiety zdiagnozowano guza mózgu. Madeleine utrzymuje się z zasiłku, ale część pieniędzy wysyła skazanemu Norwegowi.

d18i651

Podziel się opinią

Share
d18i651
d18i651
Więcej tematów