Trwa ładowanie...

Alkoholicy na sejmowych korytarzach. O tym piszą tygodniki

Posłowie, którzy zaszywają się w hotelu, wyłączają telefon i piją. Alkoholizm polityków to temat z okładki "Wprostu". Poza tym "Do Rzeczy" ostrzega, jak chronić dzieci przed "samozwańczymi seksedukatorkami", a sekrety Mariusza Kamińskiego ujawnia "Newsweek".

Share
Alkoholicy na sejmowych korytarzach. O tym piszą tygodniki
Źródło: Wprost, Fot: Wprost
d1drdzs

Najnowszy "Wprost" przygląda się tematowi, o którym politycy wolą milczeć. "Zdarza się, że pod wpływem alkoholu uczestniczą w sejmowych posiedzeniach, a nawet udzielają wywiadu w mediach. O problemie alkoholizmu wśród polityków się nie mówi, ale to nie znaczy, że go nie ma" - czytamy w opisie.

Tygodnik publikuje swój raport, który ma pokazać, jak wygląda "skrywana prawda". Przypomina również, jak dwa lata temu ujawnił, że w sejmowym barze bez zezwolenia sprzedawano alkohol. Teraz te informacje potwierdził sąd. Poza tym terapeutka uzależnień opowiada, jak leczyła polityków.

Tygodnik "Sieci" skupia się na opozycji i wymienia jej "tematy wstydu". "Czego się boi Platforma? O czym nie chce rozmawiać? Czy agresywną kampanią wyborczą zakryje afery, kompromitacje, manipulacje i zaniechania?" - pyta.

d1drdzs

Artykuł o "tematach wstydu' przypomina wszystkie sprawy, w których opozycja miała ponieść porażkę - wśród nich mafie VAT-owskie, dziką reprywatyzację w Warszawie i aferę Amber Gold. Poza tym na łamach tygodnika pojawi się wywiad z Marcinem Horałą, który mówi, że uszczelnienie VAT to jeden z sukcesów rządów PiS.

W najnowszym "Do Rzeczy" odnajdziemy porady, jak chronić dzieci przed "samozwańczymi seksedukatorkami". Za takie edukatorki uznano modelkę Anję Rubik, aktorkę Maję Ostaszewską i piosenkarkę Margaret.

Pojawi się również wywiad z Januszem Korwin-Mikke, który w "ostrej" rozmowie uznaje PiS i PO za "jedną klikę". Dalej Robert Tekieli pisze do Tomasza Terlikowskiego list otwarty, a Marcin Makowski rozważa, czy Polska może polegać na USA.

"Newsweek" opisuje człowieka, który ma "haki na wszystkich". Za takiego uznaje Mariusza Kamińskiego, który ma być człowiekiem silniejszym niż premier Morawiecki. Renata Grochal pisze, że szef MSWiA właśnie dostał "władzę, o której inni politycy mogą pomarzyć".

d1drdzs

Poza tym ukaże się wywiad ze Sławomirem Nowakiem, który w "spowiedzi po pięciu latach" opowie, jak to było z zegarkiem. Ocenia również to, co robią politycy PiS.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1drdzs

Podziel się opinią

Share
d1drdzs
d1drdzs
Więcej tematów