Trwa ładowanie...
d1mjvfv

Alarm terrorystyczny w Paryżu. Turyści uwięzieni w wieży Eiffla

Alarm terrorystyczny w Paryżu.Turyści zostali uwiezieni na wieży Eiffla, a Eurostar obsługujący połączenia pomiędzy Londynem, Paryżem a Brukselą, ewakuował pasażerów na jednej z głównych stacji kolejowych Dworzec Północny (Gare du Nord) w Paryżu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alarm terrorystyczny w Paryżu. Turyści uwięzieni w wieży Eiffla
(Twitter)
d1mjvfv

Spokój mieszkańców Paryża po raz kolejny został zburzony, W okolicy największej atrakcji Paryża aż roi się policji na sygnałach. Turyści zwiedzający wieżę Eiffla ok. godz. 20:30 zostali uwiezieni w pomieszczeniu pomiędzy windami. Powodem był podejrzany mężczyzna, który według relacji francuskich mediów, wznosił okrzyki: "Allah akbar". Policja aresztowała mężczyznę, a główna atrakcja turystyczna Paryża została otoczona policyjnym kordonem.

Wszystkie pobliskie drogi zostały odcięte. Turyści zostali w końcu ewakuowani z wieży Eiffla. Policjanci z psami przeszukali okoliczny teren. Pierwsze doniesienia mówiły, że podejrzany mężczyzna miał przy sobie broń, niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych wspominali o "pistolecie" i "nożu", ale policja twierdzi, że tedoniesienia były nieprawidziwe.Aresztowany mężczyzna nie miał żadnej broni.

Z kolei na paryskim Dworcu Północnym wieczorem znaleziono podejrzany przedmiot. Wszyscy pasażerowie zostali ewakuowani i musieli poczekać na zewnątrz, aż podejrzana przesyłka zostanie sprawdzona i zabrana. Eurostar przeprosił na Twitterze pasażerów za opóźnienie. Niestety wszyscy zmuszeni byli ponownie przejść przez kontrolę bezpieczeństwa zanim mogli kontynuować zaplanowane podróże.

d1mjvfv

Podziel się opinią

Share
d1mjvfv
d1mjvfv
Więcej tematów