Trwa ładowanie...

Akcja policji w Olsztynie. 19-latek zaginął w sylwestra

Służby przeszukują jezioro, rzekę oraz teren w pobliżu ul. Stawigudzkiej w Olsztynie. To tam - w noc sylwestrową - ostatni raz był widziany 19-letni Radosław Zalewski z Ostrowi Mazowieckiej.

Share
Akcja policji w Olsztynie. 19-latek zaginął w sylwestra
Źródło: Policja
d1r5gjj

W akcji bierze udział kilkudziesięciu policjantów i kilka zastępów strażaków, którzy do poszukiwań wykorzystują drona i łodzie.

Ostatni raz 19-latek widziany był około północy z poniedziałku na wtorek w pobliżu sklepu spożywczego właśnie przy ul. Stawigudzkiej. Od tego czasu młody mężczyzna nie skontaktował się z rodziną.

Policja/arch. rodziny
Źródło: Policja/arch. rodziny

Zaginiony wyszedł z domu w Ostrowi Mazowieckiej 31 stycznia i pojechał na imprezę sylwestrową do znajomych do Olsztyna. W sylwestrowy wieczór bawili się razem na ulicach osiedli: Jaroty, Generałów i Tęczowego Lasu.

d1r5gjj

- Ustalamy w jakich okolicznościach rozstali się. Mężczyzna był wtedy w samej koszuli. Telefon 19-latka przestał działać w nocy - wyjaśnia Wirtualnej Polsce asp. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji.

Google maps/screen
Źródło: Google maps/screen

- W poszukiwaniach pomagają nam też strażacy z OSP oraz eksperci z PCK, którzy oznaczają przeszukany już teren. Dzięki łodziom możemy przeszukiwać nabrzeża i samą rzekę Łynę - dodaj policjant.

Policja i rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu 19-latka. Kontaktować się można z komendą w Olsztynie (ul. Partyzantów 23, tel. 605 549 341) albo z najbliższą jednostką policji (tel. 997).

Policja
Źródło: Policja

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1r5gjj

Podziel się opinią

Share
d1r5gjj
d1r5gjj
Więcej tematów