Trwa ładowanie...
d1vu574

Agnieszka Woźniak-Starak (Szulim) – sprawdź, kim jest żona Piotra Woźniak-Staraka, który w niedzielę 18 sierpnia wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno

Agnieszka Woźniak-Starak (Szulim) to dziennikarka prowadząca programy w stacji TVN. Wciąż trwają poszukiwanie jej męża, 39-letniego Piotra, który w niedzielę 18 sierpnia wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak (Szulim) – sprawdź, kim jest żona Piotra Woźniak-Staraka, który w niedzielę 18 sierpnia wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno
Agnieszka Woźniak-Starak (Szulim) – sprawdź, kim jest żona Piotra Woźniak-Staraka, który w niedzielę 18 sierpnia wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno (ONS.pl)
d1vu574

Agnieszka Woźniak-Starak (Szulim) - kim jest żona Piotra Woźniak-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak (z domu Szulim) urodziła się 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie, gdzie ukończyła studia na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Pracowała w Radiowej Jedynce w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników i prowadziła poranną audycję Obudź się. W latach 2012-2013 wraz z Kubą Wojewódzkim w Esce Rock prowadziła poranną audycję Zwolnienie z WF-u. Od maja 2005 do grudnia 2009 pełniła funkcję gospodyni oprawy dnia w TVP1, gdzie była prowadzącą takich programów jak Pytanie na Śniadanie czy Bitwa na Głosy. W 2013 związała swoją karierę z Grupą TVN, gdzie zajęła się prowadzeniem takich programów jak: Dzień Dobry TVN, Aplauz, aplauz!, Ameryka Express czy Na Językach. Od 6 września 2008 do 2015 była żoną motocyklisty, Adama Budziaka a w 27 sierpnia 2016 w Wenecji poślubiła Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak – trwają poszukiwania na jeziorze Kisajno

Poszukiwania 39-latka trwają od niedzielnego poranka, gdy znaleziono łódź, którą płynął po mazurskim jeziorze Kisajno. Jak informuje reporterka Wirtualnej Polski, Magdalena Raducha, do poszukiwań w poniedziałek po południu włączyli się ponownie ratownicy MOPR na łodziach. Na miejsce miało zostać również wysłane Wojsko Obrony Terytorialnej. Asp. Iwona Chruścińska oznajmiła, że zadaniem żołnierzy jest dokładnie przeczesanie pieszo linii brzegowej.

Jak wynika z ustaleń WP, na ten teren skierowano także śmigłowiec Komendy Głównej Policji.

d1vu574

Podziel się opinią

Share

d1vu574

d1vu574
Więcej tematów