Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez fanów. Instagram żony zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka zasypały setki komentarzy, a poszukiwania wciąż trwają

Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez fanów. Akcje poszukiwawcze na jeziorze Kisajno wciąż trwają, a żona zaginionego Piotra Woźniaka-Starka otrzymała na instagramie setki komentarzy.

Share
Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez fanów. Instagram żony zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka zasypały setki komentarzy, a poszukiwania wciąż trwają
Źródło: ONS.pl
dhh559a

Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez fanów

We wszystkich mediach głośno o wypadku Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Chociaż do poszukiwania syna jednego z najbogatszych Polaków użyto najnowocześniejszego sprzętu, mężczyzny jeszcze nie znaleziono. Jego żonę, dziennikarkę i prezenterkę pocieszają setki fanów. Dzień przed tragedią Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcia z wakacji, które spędzała na Mazurach, jeszcze przed zaginięciem męża. Fani, próbując wspierać dziennikarkę zamieścili na instagarmie liczne komentarze.

Pani Agnieszko życzę sił i by wszystko dobrze się skończyło

dhh559a

Trzymaj się kochana. Ja tam wierzę, że wszystko się dobrze skończy. Buziaki dla Was. Trzymam kciuki 😘

Pani Agnieszko niech ten koszmar okaże się złym snem. Trzymam kciuki za odnalezienie Pani Męża w pełnym zdrowiu!

Piotr Woźniak-Starak zaginął – na Mazurach trwają poszukiwania

Wiadomo, że na jeziorze Kisajno wciąż trwa akcja służb ratunkowych. Zaangażowany jest policyjny patrol wodniaków, a obecni są również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, płetwonurkowie i strażacy z Giżycka. Obecna na miejscu dziennikarka Wirtualnej Polski, Magdalena Raducha, ustaliła, że przeszukiwany teren jest bardzo rozległy, a największe siły skierowano do miejscowości Fuleda przy jeziorze Kisajno, skąd przyszło pierwsze zgłoszenie.

dhh559a

Podziel się opinią

Share
dhh559a
dhh559a
Więcej tematów