Trwa ładowanie...
17-07-2015 07:45

Afera podsłuchowa. Marek Falenta o doniesieniach "GW": to bicie piany

Marek Falenta skomentował na swoim blogu doniesienia "Gazety Wyborczej", która podała, że współpracował jednocześnie z trzema służbami, które o tym nie wiedziały. Według biznesmena, informacje gazety to "bicie piany". Zapowiedział, że czeka aż prokuratura wyjaśni całą sprawę.

Share
Afera podsłuchowa. Marek Falenta o doniesieniach "GW": to bicie pianyŹródło: TVN24/X-news
d2f7ifv

Jak podała "Gazeta Wyborcza", Marek Falenta miał być on współpracownikiem trzech służb specjalnych: ABW, CBA i policyjnego CBŚ, które nawzajem o tym nie wiedziały. Podobno przedsiębiorca zatrudnił oficera, który przez prawie 10 lat zajmował się jego "prowadzeniem" w ABW.

Marek Falenta na swoim blogu opublikował wpis, w którym odniósł się do artykułu Wojciecha Czuchnowskiego z "GW". Zdaniem przedsiębiorcy doniesienia to "bicie piany". Zauważył, że o swoich kontaktach ze służbami informował już wcześniej.

Falenta: dlaczego Pan wciska ludziom ciemnotę?

"Szanowny Panie Redaktorze Wojciechu Czuchnowski, dlaczego Pan wciska ludziom ciemnotę pisząc o tym, że służby nie wiedziały, że rozmawiam z ich kolegami spod innych trzyliterowych skrótów? Przecież sam mówiłem w zeszłym roku, że początkowo spotykałem się z ABW, a później kontakty te przejęło CBA. Sugeruje Pan, że CBA nie wiedziało, że przejmuje kontakty ze mną od ABW? To o kim mogli sobie wtedy pomyśleć, o CIA, MI5? Tym bardziej, że jeden z funkcjonariuszy CBA, z którym spotykałem się, robił wcześniej to samo, tyle, że pod szyldem ABW" - pisze Falenta.

d2f7ifv

"Odnoszę wrażenie, że Redaktor Wojciech Czuchnowski nie ma czytelnikom w sprawie afery podsłuchowej do zaoferowania nic nowego, oprócz odgrzewanych kotletów sprzed miesięcy, na podstawie których stara się po raz kolejny wywołać jakąś sensację. Takie bicie piany w nadziei, że za chwilę wyskoczy z niej Wenus" - dodał.

Marek Falenta napisał na swoim blogu, że czeka aż prokuratura wyjaśni całą sprawę.

Zobacz także - Marek Falenta o aferze taśmowej

d2f7ifv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f7ifv
d2f7ifv
Więcej tematów