Trwa ładowanie...
d2376o1
d2376o1

Adam Bielan w #dziejesienazywo: pełna odpowiedzialność za działania prokuratury w Polsce spada teraz na obecny rząd

Cieszę się, że ustawa o prokuraturze została przegłosowana.To jest cofnięcie złej reformy. Wielu polityków PO prywatnie przyznawało, że ta reforma była błędem, a publicznie krytykowała wiele działań prokuratury. To była fikcja - powiedział w #dziejesienazywo Adam Bielan z PiS. Senator przyznał, że teraz "pełna odpowiedzialność za działania prokuratury w Polsce spada na obecny rząd".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2376o1

Sejm przegłosował połączenie funkcji ministra sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego. - Powołanie Zbigniewa Ziobry akurat na to stanowisko to była decyzja Beaty Szydło i Jarosława Kaczyńskiego. Nie widzę w tym niczego złego. Widać to po pierwszych decyzjach merytorycznych ministra Ziobry - projekty ws. rejestru pedofilów, czy uregulowania pracy komorników - powiedział Bielan.

Prowadzący program #dziejesienazywo Robert Mazurek powiedział, że według niego Adam Bielan i Zbigniew Ziobro, są "jak braćmi jak Kain z Ablem". Spytał on senatora PiS czy przebaczył już Ziobrze za nazwanie go "zdrajcą" . - Polityka to nie klub towarzyski, mamy bardzo dobre relacje w tej chwili. Niczego nie musiałem mu przebaczać. W polityce trzeba mieć dobrą pamięć, ale nie trzeba być pamiętliwym - wyjaśnił Bielan.

d2376o1

Podziel się opinią

Share
d2376o1
d2376o1
Więcej tematów