WP

Adam Andruszkiewicz broni się przed atakami. "Trwa na mnie oszczercza nagonka"

Adam Andruszkiewicz postanowił odeprzeć ataki, które pojawiły się, gdy objął stanowisko wiceministra cyfryzacji. Polityk poprosił o wsparcie przyjaciół. By się uwiarygodnić, przygotował materiał wideo z wystąpieniami, podczas których krytykował opozycję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Andruszkiewicz został wiceministrem cyfryzacji
Adam Andruszkiewicz został wiceministrem cyfryzacji (PAP, Fot: Paweł Supernak)
WP

"Przyjaciele, udostępniamy! Trwa na mnie oszczercza nagonka, więc dziś bardzo Was proszę o wsparcie! Jeśli nie zgadzasz się, na tę nagonkę na mnie która trwa - udostępnij film z opisem #MuremZaAndruszkiewiczem ! Pokażmy prawdę!" - napisał na Facebooku Adam Andruszkiewicz.

Nowy wiceminister cyfryzacji załączył do wpisu trwające 3 minuty wideo. Skrytykował w nim działania PO, przypomniał decyzję prezydent Warszawy o zakazaniu Marszu Niepodległości i wytknął Grzegorzowi Schetynie, że za rządów Platformy młodzi Polacy nie mogli znaleźć odpowiedniego zatrudnienia w kraju i byli skazani na wyjazd za granicę.

WP

W napisach wyświetlonych przed sejmowymi wystąpieniami Andruszkiewicza stwierdzono, że "trwa potężna nagonka układów III RP na ministra Adama Andruszkiewicza" i zapytano, dlaczego tak się dzieje. "Ponieważ Adam Andruszkiewicz odważnie walczy o silną Polskę, nie bojąc się starych układów, które chcą go zniszczyć" - wyjaśniono pod koniec materiału.

Zobacz także: Wyrok ws. Wałęsa - Kaczyński. Przeprosiny i oświadczenie

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP