Trwa ładowanie...
d28imz8
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

77-letni Włoch zginął w wyniku ataku dzików, jego żona ranna

77-letni mężczyzna zginął, a jego żona została ranna w wyniku ataku dzików niedaleko Palermo na Sycylii w sobotę. Od dłuższego czasu lokalne władze ostrzegały przed obecnością coraz większej liczby zwierząt w okolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
77-letni Włoch zginął w wyniku ataku dzików, jego żona ranna
(WP.PL, Fot: Internauta)
d28imz8

Stado dzików zaatakowało małżeństwo, gdy spacerowało z psami na peryferiach miejscowości Cefalu. Mężczyzna próbował obronić swoje psy przed dzikami i wtedy przewrócił się. Zwierzęta rzuciły się na niego, a następnie na jego żonę. Stan kobiety nie jest ciężki.

Trwa dochodzenie w sprawie tego tragicznego zdarzenia. Media cytują eksperta, który wyraził opinię, że dziki poczuły się zagrożone i w reakcji na to zaatakowały.

Burmistrz Cefalu powiedziała, że w związku z rosnącą liczbą dzików władze apelowały do kompetentnych instytucji o zgodę na ich kontrolowany odstrzał. Nie podjęto jednak żadnych kroków w tej sprawie - podkreśliła.

d28imz8

Podziel się opinią

Share

d28imz8

d28imz8
Więcej tematów