Trwa ładowanie...
d3bv7qq

7-letni chłopiec przez dwa lata sprzedawał lemoniadę, by kupić wymarzonego kucyka

• 7-letni Sebastian marzył o kucyk od kiedy tylko wsiadł na niego po raz pierwszy • Przez 2 lata sprzedawał lemoniadę, by spełnić swoje marzenie • Jego mama sfilmowała moment, w którym chłopiec dostaje swojego wymarzonego kucyka
Share
7-letni chłopiec przez dwa lata sprzedawał lemoniadę, by kupić wymarzonego kucyka
Źródło: https://www.facebook.com/julianasmessenger
d3bv7qq

7-letni Sebastian z Qeensland w Australii przez dwa lata oszczędzał pieniądze, by spełnić swoje marzenie. Odkąd tylko chłopiec wsiadł po raz pierwszy na kucyka, zapragnął mieć swojego.

Sebastian zaczął sprzedawać lemoniadę i przez dwa lata zaoszczędził pieniądze na kucyka. Na ten cel potrzebował prawie dziewięciu tys. złotych.

Jego lemoniada stała się hitem, a on sam zaczął po pewnym czasie sprzedawać ją w butelkach. Dzięki temu mógł przygotowywać ją już dzień wcześniej. Czasami ludzie wspierali go wyższymi kwotami, by mógł kupić kucyka - opowiada mama chłopca. Podkreśla jednak, że w historii syna to nie pieniądze są najważniejsze, ale jego determinacja w walce o marzenia.

d3bv7qq

Mocno wierzę, że musimy mówić dzieciom, że wszystko jest możliwe, wszystko się może zdarzyć, jeśli tylko wierzymy, ciężko pracujemy i jesteśmy dobrymi ludźmi - dodaje Juliana Kent. Mama Sebastiana umieściła w sieci film, na którym widać ogromną radość i wzruszenie chłopca zaraz po otrzymaniu wymarzonego kucyka. Historia Sebastiana stała się bardzo popularna w sieci.

d3bv7qq

Podziel się opinią

Share
d3bv7qq
d3bv7qq
Więcej tematów