Trwa ładowanie...

5-latka wypadła z balkonu. Złapała ją przechodząca obok kobieta

• Z balkonu jednego z bloków w Rumii zwisała 5-latka • Dziecko spadło, ale złapała ją przechodząca pod budynkiem kobieta • Dziewczynka nie odniosła żadnych obrażeń
Share
5-latka wypadła z balkonu. Złapała ją przechodząca obok kobieta
Źródło: KWP w Poznaniu
dpfv2qp

Z balkonu jednego z bloków w Rumi zwisało 5-letnie dziecko. Dziewczynka spadła, jednak na szczęście w porę zdołała ją złapać przechodząca pod domem kobieta.

Asp. sztab. Anetta Potrykus, rzeczniczka wejherowskiej policji, powiedziała w rozmowie z TVN24, że dziecko trzymało się barierki na drugim piętrze. Kobiety, które były świadkiem zdarzenia zareagowały błyskawicznie.

- Jedna z nich wbiegła do bloku, by znaleźć mieszkanie, w którym znajdowało się dziecko. Druga została na dole. W międzyczasie kobiety zadzwoniły na pogotowie i straż pożarną - opowiada TVN24 policjantka. Ani dziewczynka, ani kobieta, która ją złapała nie odniosły żadnych obrażeń. Szczegóły sprawy wyjaśnia teraz policja.

5-latka była w domu sama. - Matka była w pracy. Ojca nie było przez chwilę, poszedł odprowadzić do przedszkola starsze dziecko - powiedziała asp. sztab. Potrykus.

dpfv2qp

Podziel się opinią

Share
dpfv2qp
dpfv2qp
Więcej tematów