Trwa ładowanie...

30-latek kradł i zastraszał świadków. Teraz odpowie przed sądem

Do aresztu w Bogatyni (woj. dolnośląskie) trafił mężczyzna podejrzany o szereg kradzieży i kierowanie gróźb do świadków swojej przestępczej działalności. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Share
30-latek kradł i zastraszał świadków. Teraz odpowie przed sądem
Źródło: Policja
d2h13ur

Funkcjonariusze z komisariatu w Bogatyni zatrzymali 30-latka, podejrzewanego o liczne przestępstwa, do których doszło na terenie miasta. Jak się okazało, mężczyzna ten w ciągu ostatnich kilku tygodni dopuścił się czterech kradzieży ze sklepów. Zabierał z nich m.in. artykuły kosmetyczne oraz sprzęt AGD.

Zatrzymany ma także na swoim koncie włamanie do pojazdu osobowego. Ponadto jego łupem padł inny samochód osobowy, kradzieży którego dokonał wspólnie z innym mężczyzną.

Jak ustalili policjanci, 30-latek chciał zastraszyć osoby mające wiedzę na temat jego przestępczej działalności poprzez kierowanie wobec nich gróźb pozbawienia życia w przypadku powiadomienia policji.

Mężczyzna ten był już wcześniej wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Również teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2h13ur

Podziel się opinią

Share
d2h13ur
d2h13ur
Więcej tematów