Trwa ładowanie...
d1ozh71

26-latek zniszczył 18 samochodów, bo był zdenerwowany. Grozi mu 5 lat

Czujni policjanci przyłapali na gorącym uczynku mężczyznę, który niszczył samochody zaparkowane w Dolinie Trzech Stawów. 26-latek tłumaczył się niepowodzeniami w życiu. Teraz grozi mu pięć lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
26-latek zniszczył 18 samochodów, bo był zdenerwowany. Grozi mu 5 lat
(www.slaska.policja.gov.pl)
d1ozh71

Katowiccy policjanci z wydziału prewencji podczas patrolu w okolicach Doliny Trzech Stawów zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Kluczył pomiędzy zaparkowanymi samochodami, a zegar wskazywał dopiero godzinę 6 rano. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, kim jest tajemniczy człowiek i co robi w tym miejscu.

Gdy śledczy wyszli z samochodu, mężczyzna zaczął pospiesznie się oddalać. To wzbudziło kolejne podejrzenie. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali mężczyznę.

Jak się okazało, 26-latek z Rudy Śląskiej uszkodził kilkanaście pojazdów zaparkowanych w pobliżu parku. Mężczyzna rysował kamieniem karoserię samochodów. Powodem jego zachowania miały być niepowodzenia w pracy i w życiu osobistym.

d1ozh71

- Mężczyzna został przyłapany na gorącym uczynku, gdy niszczył dziewięć samochodów - mówi w rozmowie z WP.PL Jacek Pytel, rzecznik katowickiej policji. - Funkcjonariusze ustalili, że jest sprawcą kolejnych 9 przestępstw tego typu w okolicy - dodaje.

26-latek usłyszał łącznie 18 zarzutów. Straty poniesione przez wszystkich właścicieli pojazdów są szacowane na ponad 40 tys. zł. Nerwowy mężczyzna czeka na rozwój sprawy w policyjnej celi, grozi mu 5 lat więzienia.

d1ozh71

Podziel się opinią

Share

d1ozh71

d1ozh71
Więcej tematów