Trwa ładowanie...
d1fdqw3

23-osobowa rodzina zamieniła rejs w koszmar. Musieli ich wyrzucić z luksusowego statku

Przez kilka dni prowokowali brutalne bójki z innymi pasażerami. Wycieczkowiec musiał zrobić nieplanowany przystanek w pobliżu australijskiego miasta Eden, by wysadzić agresywną rodzinę na ląd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
23-osobowa rodzina zamieniła rejs w koszmar. Musieli ich wyrzucić z luksusowego statku
(Twitter)
d1fdqw3

Wycieczkowiec Carnival Legend zakończył rejs po południowym Pacyfiku. Statek przybił w sobotę do portu w Melbourne już bez 23-osobowej włoskiej rodziny, która urządziła koszmar pozostałym podróżnym. Napastnicy zostali wyrzuceni z pokładu dzień wcześniej. Sprawę bada policja Nowej Południowej Walii.

Zamiast cudownych 10 dni w luksusach na oceanie, ludzie przeżyli horror. Włosi rzucali się z pięściami na Australijczyków przez kilka dni. Powody nie były im potrzebne. Pasażerowie, a było ich na statku około dwóch tysięcy, chowali się w swoich kajutach i bali się wychodzić - podaje serwis 9 News.

Spędzili kilka dni na atakowaniu innych ludzi. To były bardzo gwałtowne napaści - powiedziała dziennikarka Lisa Bolitho, która wybrała się w rejs z rodziną.

d1fdqw3

Zapis wideo wrzucony na Twittera pokazuje piątkową bijatykę na pokładzie. Ochrona i obsługa próbowała interweniować za każdym razem, kiedy wybuchały bójki, ale nie radziła sobie z tym zbyt dobrze.

Kiedy pasażerowie skarżyli się obsłudze, ta bezradnie rozkładała ręce. Na jedno ze zgłoszeń kapitan odpowiedział pytaniem zdenerwowanej kobiecie.

Co chcesz, żeby zrobił? Mam ich wyrzucić za burtę? - odparł dowódca jednostki.

W końcu jednak miarka się przebrała i u kapitana. Wysadził krewkich Włochów na ląd, jednak stało się to późno, zaledwie na jeden dzień przed końcem rejsu z Melbourne do Nowej Kaledonii i z powrotem. Firma, która jest operatorem Carnival Legend zapowiedziała, że w ramach rekompensaty za koszmarny rejs udzieli 25 procentowego rabatu na następne bilety. Pasażerowie wyśmiali ofertę, twierdząc, że nie mają zamiaru już nigdy wsiąść na pokład Carnival Legend.

d1fdqw3

Zobacz także: Oto największy wycieczkowiec na Pacyfiku

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d1fdqw3

Podziel się opinią

Share
d1fdqw3
d1fdqw3
Więcej tematów