Trwa ładowanie...
d1y3p12

23-letnia modelka zmienia się nie do poznania. Walcząca z rakiem dziewczyna pokazała, jak choroba wyniszcza organizm

• U 23-letniej Cheyann Clark, modelki bikini, zdiagnozowano raka jajnika • Choroba osłabiła jej organizm i pozbawiła szans na urodzenie dziecka • Dziewczyna przyznaje, że nowotwór wywrócił jej życie do góry nogami • Cheyann opublikowała zdjęcia, które pokazują jak choroba wyniszczyła jej organizm
Share
23-letnia modelka zmienia się nie do poznania. Walcząca z rakiem dziewczyna pokazała, jak choroba wyniszcza organizm
Źródło: Instagram.com/cheymarie_fit
d1y3p12

Cheyann Clark mieszka z mężem na Florydzie, gdzie zajmuje się sprzedażą nieruchomości. 23-latka to miłośniczka fitness, która do niedawna regularnie startowała w konkursach bikini. Życie dziewczyny wywróciło się do góry nogami, gdy usłyszała druzgocącą diagnozę: rak jajnika.

Cheyann wróciła do rodziców mieszkających w Seattle, gdzie poddała się leczeniu. "Rak zabrał mi tak wiele" - przyznaje. - "Ciało, nad którym pracowałam ostatnie 2 lata życia, włosy, możliwość zajścia w ciążę i wiele więcej". By pokazać, jak nowotwór wpływa na organizm udostępniła zdjęcia, na których widać przemianę z wysportowanej dziewczyny, w wychudzoną pacjentkę (tuż po operacji ważyła zaledwie 47 kg).

Co najbardziej zaskakujące, nawet pozbawiona włosów i przerażająco wychudzona na niemal wszystkich zdjęciach Cheyann widać ten sam zaraźliwy uśmiech. 23-latka przyznała, że po operacji usłyszała od lekarzy same dobre wiadomości. Wróciła nawet do treningów. Twierdzi, że w trudnych chwilach pomogły jej pozytywne nastawienie do życia i wiara w Boga.

d1y3p12

Podziel się opinią

Share
d1y3p12
d1y3p12
Więcej tematów