Trwa ładowanie...
dyvspaw

21-latek okradł potrzebujących - spotkała go surowa kara

Z jednego z ostrowskich marketów skradziono puszkę, do której zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację podopiecznych jednej z fundacji. Policji udało się zatrzymać złodzieja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
21-latek okradł potrzebujących - spotkała go surowa kara
(KWP Poznań)
dyvspaw

Bardzo często w marketach umieszcza się puszki należące do różnych fundacji charytatywnych, prowadzących zbiórki pieniędzy na rzecz osób potrzebujących. Zebrane w ten sposób pieniądze wspomagają różnego rodzaju zabiegi operacyjne, rehabilitację, itp.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy są w stanie uszanować ten szczytny cel. Do grona potrzebujących postanowił zaliczyć samego siebie 21-letni mieszkaniec Kobylej Góry, który uznał, że kradzież puszki z pieniędzmi to po prostu łatwy sposób na szybkie wzbogacenie się. W jednym z ostrowskich marketów skradł puszkę z pieniędzmi, w której znajdowało się około 150 złotych.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy bardzo szybko ustalili, że sprawcą jest 21-latek z Kobylej Góry - relacjonuje Artur Kurczaba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. - Dwa dni później złodziej pojawił się w innym ostrowskim markecie, gdzie swoim zachowaniem wzbudził podejrzenia ochrony sklepu. Skierowani na miejsce policjanci z ogniwa patrolowego, dysponując rysopisem i danymi sprawcy wcześniejszej kradzieży, zatrzymali mężczyznę - dodaje.

21-latek, w świetle posiadanych przez policję dowodów, przyznał się do kradzieży puszki z pieniędzmi. Był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co może mu grozić do 10 lat więzienia.

dyvspaw

Podziel się opinią

Share

dyvspaw

dyvspaw
Więcej tematów